Kodėl mes

Kodėl verta rinktis mus?

  • Pasiūlome kliento poreikius ir galimybes atitinkančius sprendimus per trumpiausią laiką.
  • Prisiimame atsakomybę už savo suteiktas paslaugas.
  • Vienodai branginame kiekvieną klientą – siekiame sukurti ilgalaikius pasitikėjimu grįstus santykius.
  • Teikiame pridėtinę vertę kuriančias paslaugas.

Požiūris į klientą

R

Investuojame į klientą

Suteikiame pavyzdinius pirminių apskaitos dokumentų ruošinius bei apmokome kliento personalą tinkamai juos pildyti, nemokamai konsultuojame apskaitos politikos bei mokesčių planavimo klausimais. Kiekvienam klientui, nemokamai atliekame apskaitos bei mokesčių vedimo iki perdavimo momento įvertinimą.

R

Kalbame klientui suprantama kalba

Esame maksimaliai orientuotos į sprendimų suradimą ir greitą rezultatą. Nedelsiant reaguojame į kliento užklausimus. Jokių nereikalingų formalių procedūrų. Mūsų klientai vertina mūsų profesionalumą ir šiltą bei draugišką bendravimą.

R

Į rezultatą nukreiptas požiūris

Per ne trumpą veiklos vykdymo laikotarpį savo paslaugas esame suteikę daugybei fizinių ir juridinių klientų. Suvokiame jų poreikių įvairovę ir suprantame, jog kiekvienas klientas yra individualus. Kiekvienam klientui sukuriame tik jam aktualų paslaugų komplektą ir niekuomet nesiekiame parduoti to, kas jam nereikalinga.

R

Vienu žingsniu priekyje

Siekdamos su klientais sukurti ilgalaikius santykius ir norėdamos būti jiems naudingos didelę dalį apskaitos procesų automatizuojame pasitelkdamos rinkoje jau esančius patikimus IT įrankius, o matydamos poreikį kuriame juos ir pačios.